İSTANBUL BEYKOZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

14. MEB Uluslararası Robot Yarışması Başlıyor...

Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) işbirliğinde her yıl farklı bir şehirde düzenlenen Uluslararası MEB Robot Yarışmasının 14. sü, Şanlıurfa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. yılı kutlamaları nedeniyle Şanlıurfa'da yapılacaktır.
14. MEB Uluslararası Robot Yarışması Başlıyor...


Yarışmanın yeri ve tarihi kararlaştırılarak;
Yer:  GAP Arena Spor Salonu 
Tarih: 8-9-10 Nisan 2020 olarak belirlenmiştir.

21-22 Kasım tarihlerinde Şanlıurfa'da yapılan 14.Uluslararası MEB Robot yarışması  hazırlık toplantısında, yarışmayla ilgili değerlendirmeler yapılmış ve kararlar alınmıştır.

Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Daire Başkanı Ertuğrul Geçgil Başkanlığında yapılan toplantı; İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Yapıcıer, Milli Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Öğrenci İşleri ve Sosyal Etkinlikler Şube Müdürü Refik Olgun, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, Teknik Danışmanlar, Okul Müdürleri ve Öğretmenlerin katılımıyla yapılmıştır.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

18-02-2020

Gümüşsuyu Mah. Şehit Bülent Kocabıyık cad. Hükümet Konağı A Blok Kat2 Beykoz/İSTANBUL - 0 216 331 16 20 331 27 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.