İSTANBUL BEYKOZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

  İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Kazım BOZBAY, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Tüm dünyayı etkisi altına alan virüsün oluşturduğu bu zor şartlarda, tarihimizin parlak sayfalarından biri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılışının 100. Yıl dönümüne ulaşmış olmanın kıvanç ve mutluluğunu yaşıyorum.

23 Nisan 1920'de meclisimizin açılışının hepimizin bildiği özel bir anlamı var. Bugün yalnız ülkemiz çocuklarına değil tüm dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmiştir. Yıllarca coşkuyla meydanlarda kutladığımız bu bayramı içinde bulunduğumuz şartlardan dolayı bu sene daha büyük bir coşkuyla evlerimizde kutlayacağız. Yine güzel kıyafetlerimizi giyecek, camlarımızı süsleyecek, İstiklal Marşımızı her zamankinden daha büyük bir coşkuyla haykıracağız.

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramının sevincini yaşamamızı sağlayan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK' ü Birinci Meclisimizin kahraman üyelerini ve bu uğurda canlarını ortaya koyan şehit ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, mutlu ve güçlü Türkiye ülküsünü kuşaktan kuşağa, canlı bir meşale olarak devreden tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.

                                                                                                                                                      

                                                                                                                                                      Kazım BOZBAY

                              Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gümüşsuyu Mah. Şehit Bülent Kocabıyık cad. Hükümet Konağı A Blok Kat2 Beykoz/İSTANBUL - 0 216 331 16 20 331 27 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.