İSTANBUL BEYKOZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYKOZ BİLİM ŞENLİĞİ ´´Bilimin İzinde Hayat´´ Projemiz TÜBİTAK tarafından Kabul edilmiştir.

TÜBİTAK tarafından ülke genelinde bilimsel içerikli şenlik düzenlenmesi ile hibe programı kapsamında ülke genelinde 47 proje kabul edilmiş ve BEYKOZ BİLİM ŞENLİĞİ ´´Bilimin İzinde Hayat´´ Projemiz TÜBİTAK tarafından Kabul edilmiştir.  5,6,7 Ekim 2017 tarihleri arasında  gerçekleştirilecektir.
BEYKOZ BİLİM ŞENLİĞİ ´´Bilimin İzinde Hayat´´ Projemiz TÜBİTAK tarafından Kabul edilmiştir.

TÜBİTAK tarafından ülke genelinde bilimsel içerikli şenliklerin düzenlenmesine için destek verdiği 4007 Bilim Şenlikleri; bilim şenlikleri projeleri toplumda bilim iletişiminin sağlanmasını; bilimsel bilginin geniş toplum kitlelerine ulaştırılmasını; bilim-teknoloji arasındaki etkileşimin kavratılmasını; sergi, sahne şovları, gösteri, atölye/laboratuvar çalışmaları, tematik bilim oyunları, yarışmalar, söyleşiler vb. etkinlikler yoluyla katılımcıların temel bilimsel olguları fark etmelerinin sağlanmasını ve merak duygularının, araştırma, sorgulama, keşfetme ve öğrenme isteklerinin tetiklenmesini amaçlamaktadır. Bu yıl 5,6,7 Ekim 2017 trihleri arasında BEYKOZ BİLİM ŞENLİĞİ ´´Bilimin İzinde Hayat´´ Projemizi gerçekleştireceğiz.

Gümüşsuyu Mah. Şehit Bülent Kocabıyık cad. Hükümet Konağı A Blok Kat2 Beykoz/İSTANBUL - 0 216 331 16 20 331 27 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.