İSTANBUL BEYKOZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYKOZ BİLİM ŞENLİĞİ

BEYKOZ BİLİM ŞENLİĞİ

      ‘’Boğazın İncisinden Geleceğe İzler’’ konulu bu yıl ikincisini planladığımız Beykoz Bilim Şenliği, 4-5-6 Ekim 2018 tarihlerinde açık hava şenlik alanında  bilim kültürünü toplumun daha geniş kitlelerine yayarak toplumun farklı kesimlerine ulaşabilmek, bilim insanlarıyla toplumdaki bireyleri bütünleştirmek, farkındalık oluşturarak bilime olan ilgiyi arttırmak, bilim okuryazarlığını toplumun geneline yaymak için etkinlik ve atölyelerimizi geleneksel hale getirmeyi hedeflemekteyiz.

       Bilim Şenliğimizin en büyük özelliklerinden birisi de doğa bilimleri, teknoloji, bilim ve sanatı harmanlayarak çarpıcı gösteriler halinde, her yaştaki insana; görerek, dokunarak ve bizzat deneyerek anlamlı öğrenmeyi eğlenceli bir şekilde oluşturmasıyla, bilimsel söyleşilerle, düzenlenecek drone ve diğer yarışmalarla bilim dünyasının kapılarını toplumda 7 den 70’e herkesin merakla aralamasını sağlamaktır.

Gümüşsuyu Mah. Şehit Bülent Kocabıyık cad. Hükümet Konağı A Blok Kat2 Beykoz/İSTANBUL - 0 216 331 16 20 331 27 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.