İSTANBUL BEYKOZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sevcenur ÖZCAN'ın 2022-2023 eğitim öğretim yılı açılışı mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Sevcenur ÖZCAN'ın 2022-2023 eğitim öğretim yılı açılışı mesajı

Geleceğimizin teminatı sevgili öğrenciler; yeni hayatınızın ilk gününde heyecanınızı yürekten paylaşıyoruz. Her biriniz sahip olduğunuz potansiyel ile bu güzel ülkenin en kıymetli cevherlersiniz. Sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Yeni hayatınızınız ilk gününde hepinize yürekten başarılar diliyorum.

 

Kıymetli meslektaşlarım; çocuklarımıza iyi insan ve iyi vatandaş olma noktasında yön veren,  millî ve manevî değerlerimiz ışığında yollarını aydınlatacak olan sizlersiniz. Öğrencilerimizi öğrenme aşkıyla ve yüce ideallerle donatırken her gün koşarak gelecekleri, tutkuyla bağlanacakları bir öğrenme ortamları sizlerin eseri olacaktır.

 

Bizlere her zaman destek olan değerli velilerimiz; evlatlarınızın başarılı bir öğrenci olabilmesi kadar iyi,  nitelikli ve mutlu bir insan olarak yetişmesi son derece önemli. Hepimiz çocuklarımız için en iyisini istiyor,  aynı amaç için aynı yoldan gidiyoruz. İnanıyorum ki muvaffak olacağız.

 

Bu vesile ile tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diliyor, yeni öğretim yılının hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Gümüşsuyu Mah. Şehit Bülent Kocabıyık cad. Hükümet Konağı A Blok Kat2 Beykoz/İSTANBUL - 0 216 331 16 20 331 27 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.