İSTANBUL BEYKOZ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türk-Alman Üniversitesi Teşekkür Ziyareti

⭐️İlçemiz bünyesinde eğitim öğretim sunan liselerin eğitimlerinde ve akademik başarılarında başat rol üstlenen Türk- Alman Üniversitesi Rektörlüğüne teşekkür ziyaretinde bulunduk.
Türk-Alman Üniversitesi Teşekkür Ziyareti

⭐️İmzalanan ortak protokol kapsamında  Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çavuşbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesinden seçilen 15 öğrencimiz bugün bir ay suren kodlama eğitimlerini başarıyla tamamladılar. İmzalanan protokol kapsamında sunulan kodlama kursu aracılığıyla yazılım bilgilerini oldukça geliştirdiklerini belirten öğrencilerimiz  Sayın Rektör Prof. Dr. Halil AKKANAT ve kursu veren hocamız Dr. Öğretim Üyesi Burcu YILDIZA teşekkürlerini sundular. İlce Milli Eğitim Müdür vekili Ahmet GÜNER Boğaziçi Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Osman Altan ve Çavuşbaşı Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Enver GEDİKOĞLU Türk Alman Üniversitesinin İlçemize sunduğu kıymetli akademik destekten duydukları memnuniyeti ifade ederek Sayın Rektöre ilçemiz adına şükranlarını sundular.
⭐️Ayrıca İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz  ve Türk Alman Üniversitesi Rektörlüğü arasında ilçemizde görev yapan ortaokul ve liselerdeki Bilişim Teknolojileri öğretmenlerinin mesleki gelişimleri için Üniversitenin Bilgisayar Mühendisliği bölümü tarafından Bilişim Teknolojileri alanında teknik uzmanlık dersleri verilmesine dair on mutabakat sağlanmıştır. Bu eğitimler ile ortaokul ve liselerimizde Bilişim Teknolojileri alanında öğretici kadronun bilgilerinin yenilenmesi ve böylelikle teknik derslerde daha üretken bir modele ulaşılması hedeflenmektedir.

 

12-07-201812-07-201812-07-201812-07-2018

Gümüşsuyu Mah. Şehit Bülent Kocabıyık cad. Hükümet Konağı A Blok Kat2 Beykoz/İSTANBUL - 0 216 331 16 20 331 27 41

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.